Germaine de Capuccini - španělská kosmetika

Jaká je filozofie Germaine de Capuccini?

MAXIMÁLNÍ KVALITA je absolutní prioritou v celém výrobním procesu. Germaine de Capuccini proto využívá systému řízení kvality ISO 9001:2000.

POUŽÍVÁ POUZE AKTIVNÍ SLOŽKY SE 100% ZÁRUKOU BEZPEČNOSTI.  Přípravky neobsahují parabeny. Jsou dermatologicky testovány a produkty pro ošetření očních partií jsou testovány oftalmologicky.

NEUSTÁLÝ VÝZKUM A VÝVOJ NOVÝCH AKTIVNÍCH SLOŽEK A KOSMETICKÝCH PŘÍPRAVKŮ probíhá v laboratoři Germaine de Capuccini prakticky nepřetržitě. Tým špičkových odborníků oddělení výzkumu, vývoje a inovace pro Vás připravuje nejnovější produkty a ošetření. Kosmetičky využívají cí tuto značku tak mohou nejen stále držet krok s nejnovějšími trendy v oboru, ale často také výrazně předběhnout konkurenci.

SLUŽBY KLIENTŮM jsou pro nás velmi důležité. Primavera Andorrana s.r.o. , výhradní distributor Germaine de Capuccini v České a Slovenské republice, proto nejen dodává zboží prostřednictvím své obchodní sítě, ale nabízí profesionálům také praktická zaškolení, ať již prostřednictvím pravidelného programu kuržů nebo individuálně přímo v salónu. V rámci marketingu pak pro své zákaznice připravuje celou řadu zajímavých akcí na podporu prodej a činnosti salonu.

PÉČE O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ. Germaine de Capuccini respektuje přírodu, a proto neprovádí pokusy na zvířatech. Velká pozornost je věnována likvidování odpadu a používání  recyklovatelných materiálů.

 

^