Bioline - italská kosmetika

O značce

Historie značky Bioline se utváří již od roku 1979. Vznikla v italském městě Trento jako rodinný podnik a ve stejném duchu funguje dodnes. Roky zkušeností znamenají jistotu, že se jedná o kvalitní a léty prověřenou kosmetiku.

Jedná se o přírodní kosmetiku, jejíž čisté ingredience jsou spravovány nanotechnologicky, kdy získávají maximální efektivitu a stálost v buňkách. Tím se dosahují maximální dlouhodobé výsledky po ošetření. Složení kosmetiky obsahuje vysokou koncentraci aktivních látek.

 

Po téměř čtyřicetiletém výzkumu už o kráse jednu nebo dvě věci víme. Víme, jak vypadá ve svém nekonečném vyjádření. A také známe jakou má barvu – Blu. Modrá je barva čistoty, barva moře, barva oblohy a barva vody v dětských kresbičkách, kde je všechno naprosto jednoduché.

 

Rodina …v hledání krásy…

Bioline je italskou rodinnou firmou pracující pro krásu.

V sedmdesátých letech měla Clara Macchiella jasnou vizi a vrozenou schopnost vidět do budoucnosti. Věděla, že nejvzácnějším a rozhodujícím nástrojem krásy byly a vždycky budou naše ruce a mozek. Takže založila školu zaměřenou na aplikování krásy za účelem zvýšit profesionalitu v péči o pleť. Během následujících let si Clara a Marco Corradini byli vědomi toho, že šikovné ruce potřebují také kvalitní produkty, a proto se rozhodli založit novou značku, která bude schopna trvale udržet profesionální růst kosmetiček.

A tak se zrodila první řada – Puri. Byla podporována neuvěřitelnou inovací synergie mezi profesionálním ošetřením a recepty vytvořenými pro domácí péči. Jablko, borůvka, ovocné kyseliny. Síla přírody sloužící v proměně krásy. Název Bioline vznikl v roce 1979 a díky jménům dětí Jacopo a Tommaso se o pár let později změnil na Bioline Jatò. Jedná se tedy o rodinný podnik, jehož prostřednictvím přenášejí svou vizi o kráse z regionu Trentino mezi světovou špičku profesionálů v péči o naši krásu.

 

Blu …krása pocházející z Itálie…

Barva reprezentující značku Bioline byla vždy Modrá. Je to barva čistoty, čistoty nejjednodušších přírodních prvků, se kterými pracujeme. Je to barva bezpečí, provázejícím principem naší práce. Naše produkty jsou výsledkem inspirace, naší intuice a potřeb krásy, které se v průběhu času nevyhnutelně mění. Tento celý proces se utváří prostřednictvím komplexních výzkumů, bok po boku s předními odborníky z oblasti biologie, farmacie, chemie a kosmetiky v italských laboratořích. Bezpečnost a účinnost produktu je testována týmem specializovaných odborníků a následně hlavním italským certifikačním oddělením. Tento spolehlivý, bezpečný a kompletně tuzemský dodavatelský řetězec trvá více než rok k vytvoření každého nového produktu.

A konečně, Modrá je barva sebepozorování, které umožňuje vnitřní mír a klid. A my pracujeme na zajištění, aby se muži a ženy po celém světě se stejným klidem mohli spolehnout na naše zkušenosti pro zdraví a krásu jejich těl.

Takže Modrá je barvou Bioline. Modrá, jasná a živá, je náš příslib krásy.

 

 Ruce …krása může být naučena…

Jsme si jisti jednou věcí: pravé tajemství krásy tkví v kvalitě. Kvalita značky Bioline se vyznačuje kombinací vynikajících produktů, metodami aplikace na obličej a masážními procedurami na tělo. Metody a procedury jsou vytvářeny speciálně pro naše ošetření. Historicky první kroky se setkávají se vznikem školy zaměřenou na aplikování krásy, a tím jsme okamžitě objevili naše metody. Ty začínají vysokou úrovní přípravy, studia a hlubokých znalostí a potom se zlepšují průběžnými inovacemi a zkušenostmi a přenášením do praxe. To nám umožňuje skloubit studium a výzkum v konkrétní výsledky. Tato cesta má začátek ale nemá konce, protože je živena nadšením a regeneruje se díky neustále novým objevům.

Je sledována naší myslí a vedena naší rukou, ošetřením je věnován stejný závazek jako definicím efektivnějších metod, aby byl plně využit potenciál, který v nich je.

 

^