Ošetření očního okolí

 

Lifting řas

 

Botox řas

 

Barvení obočí

 

Modelace a úprava obočí

 

Mikromasáž očního okolí

 

Revitalizační ošetření - vrásky, otoky, nadzdvihnutí nadočnicového oblouku, zmírnění tmavých kruhů

 

Odstranění milií

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je novým módním trendem, který se začíná šířit ve všech kosmetických salónech. Ještě nedávno bylo velkým trendem aplikovat umělé trsy řas, které se nalepili pomocí speciálního lepidla a řasy jste tak měla až několik měsíců. Výhodou této aplikace je to, že na denní bázi nemusíte používat řasenku a výrazný pohled tak máte po celý den.

Trvalá na řasy je v podstatě stejná procedura, která se používala na vlasy. Procedura se provádí pomocí speciálních natáček, které se aplikují na řasy. Následně kosmetička použije speciální „trvalou" tedy přípravek, který řasy udrží v natočeném stavu. Tato fáze trvá zhruba 15 minuta následně přichází neutralizační tekutina, která zabere také asi 15 minut. Celý proces není nikterak bolestivý nebo nepříjemný a vaše řasy si natočený tvar udrží až tři měsíce. Asi největší výhodou je, že trvalá řasy vůbec nepoškozuje.

Barvení řas

Po aplikaci ondulace je také možno si nechat řasy nabarvit. Vaše oči tak budou mít výraznější pohled a řasy si nebudete muset i po nějakou dobu líčit. Celá procedura Trvalá řas stojí 330,- . Barvení řas +80,-
 

Ošetření:

- maska kolagenních plátů

- alginátových masek

- látkových koncentrovaných masek

- Hi-tech masek

- krémové masky

^