Manikúra

Naše manikérka vám nabízí:
- Modelace nehtů pomocí UV gelu
- Modelace nehtů pomocí porcelánu
- Manikúru
- P-Shine
- Parafínové zábaly
- Ozdobné lakování
- Prodej nehtové kosmetiky
 

Modelace nehtů pomocí UV gelu
Technika pomocí UV gelu je vzhledově dokonalá, nehty mají částečnou schopnost pružnosti. Tato metoda je vhodná pro astmatiky a alergiky.
Na nehet se nanáší v jedné nebo více vrstvách hmota-gel, který tvrdne působením světla ve speciální UV lampě.
Po vytvrzení v UV lampě se nehet tvaruje do požadovaného tvaru a vzhledu. Modeláž je zakončena nanesením konečného vysoce lesklého gelu.
Následné doplnění je vhodné po 3 - 4 týdnech.

 

Modelace nehtů pomocí porcelánu
Tato metoda je jednou z nejnáročnějších. Vyznačuje se svou mimořádnou pevností, je velmi vhodná pro namáhané ruce, má vynikající tvrdost a lepší přilnavost než ostatní materiály.

Zde v salonu je používána metoda za pomocí papírových šablon, bez použití umělých typů a vteřinového lepidla. Tato metoda minimalizuje poškození vlastního nehtu. Nehty se mohou kdykoli odstranit a poměrně rychle se nehet navrátí do původního stavu (pozor - neodborné sundání může nehty poškodit).
Lak na umělých nehtech vydrží až neuvěřitelně dlouho a velmi snadno se nanáší.

 

Modelace nehtů pomocí pryskyřice - Acrylecu

 
Manikúra
Úprava nehtů, ošetření kůžiček mokrou cestou. Není žádným tajemstvím, že ruce jsou velmi důležitou součástí image. Ne každý přesně ví, jak správně o ruce pečovat. Proto raději svěřte tuto péči profesionálům. U nás v salonu nabízíme ženám i mužům klasickou mokrou manikúru.
 

Systém Jassica

 

P-Shine
Japonská manikúra P-Shine je speciální metoda úpravy nehtů pomocí pravého včelího vosku. Jedná se o zdokonalenou techniku manikúry. Regenerace vlastních nehtů - P-Shine zbaví nehty lámání a třepení, dodá jim lesk a pružnost. Současně také prokrví nehty a zabezpečí jim tak zdravý růst.
Tento způsob ošetření je vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Do nehtů se zalešťuje jemnými jelenicovými leštičkami pasta a pudr, a tím se zajišťuje jemné a šetrné vyleštění nehtů. Doporučená návštěva v salonu je cca každé dva týdny.

 

Parafínové zábaly
Není žádným tajemstvím, že pěstěné ruce se zdravou vláčnou pokožkou a pěknými nehty, dokáží velkou měrou přispět k dokonalému vzhledu. Upravené ruce, to neznamená jen krásné nehty, ale i krásnou svěží pokožku. V žádném případě hrubou, suchou či popraskanou kůži. Proto je nutné dopřát rukám důkladnou regeneraci pomocí parafínového zábalu.
Doporučená návštěva v salonu dle potřeby, minimálně jednou měsíčně.

 

Ozdobné lakování
Specialitou jedné z našich manikérek je cit pro originální ozdobné lakování. Široký výběr laků našim klientkám zaručí originální lakování ke každé barvě oblečení pro různé příležitosti. Možnost lakování jak na vlastní nehty, tak i na nehty umělé.

Prodej nehtové kosmetiky
- pestrý výběr laků
- bez acetonové odlakovače
- pilníky různých hrubostí
- leštičky
- sušiče laků

^